Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 13:51 Bu haber 482 kez okundu
 
İSFANBUL TEMA PARK, KORUNCUK VAKFI ÇOCUKLARINI MİSAFİR ETT
Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İSFANBUL, “Bütün Çocuklar Sevinsin" sloganıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi ile yıl boyunca Tema Park’ta ağırladıkları çocuklara unutulmaz bir gün yaşatmaya devam ediyor.
STK HABERLERİ Haberi
İSFANBUL TEMA PARK, KORUNCUK VAKFI ÇOCUKLARINI MİSAFİR ETT

Türkiye’nin ilk tema parkını bünyesinde bulunduran, İstanbul’un gözde alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi İsfanbul, toplumsal bilinç ve farkındalık sağlamak amacıyla yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmalarına ‘’Bütün Çocuklar Sevinsin’’ projesi ile devam ediyor.

İsfanbul Tema Park yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında yıl boyunca, geleceğe güvenle çocuklar yetiştiren derneklere kapısını açıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da yaklaşmasıyla birlikte her hafta bir STK’nın ev sahipliğinde çocukları ücretsiz olarak ağırlayacak olan İsfanbul Tema Park yıl sonuna kadar yüzlerce çocuğa ev sahipliği yaparak eğlenceyle buluşturacak.

İsfanbul’un bu haftaki konuğu Koruncuk Vakfı çocukları oldu

 

İsfanbul Tema Park’ın bu haftaki konuğu Koruncuk Vakfı çocukları oldu. Çocuklar, ilk defa geldikleri İsfanbul Tema Park’ta sınırsız eğlencenin ve eğlenirken de öğrenmenin keyfinin yaşadı.

Koruncuk Vakfı’nın Ballıca Köyü ortaöğrenim yaş grubundaki çocukları, 3 saniyede 110 km hıza ulaşan dünyanın en iyi 4’üncü roller coaster’ı olan Nefeskesen, 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan “Adalet Kulesi”, efsanevi King Kong, çocukların tarihi canlı olarak yaşayarak öğrendikleri İstanbul’un fethini insansı robotlarla anlatan “Fatih’in Rüyası”, dünyanın bir numaralı oyun serisi Angry Birds ve dünyaca ünlü Buz Devri filminin sevilen kahramanlarının 4D sinema ve simülasyon üniteleri gibi birbirinden özel eğlenceli ve öğretici ünitelerle donatılmış İsfanbul Tema Park’ta keyifli vakit geçirip unutulmaz bir gün yaşadılar.

-*-

 

İsfanbul Hakkında:

“Eğlencenin başkenti” sloganı ile misafirlerine hizmet veren, İstanbul’un eğlence, alışveriş ve sosyalleşme merkezi olarak öne çıkan İsfanbul, yeni yatırımlar ve projeler ile gücünü artırarak ve yeni marka kimliği ile artık sadece Türkiye’nin değil, içinde bulunduğu coğrafyanın da eğlence, yaşam ve alışverişte en büyük adresi oldu. Türkiye’de bir Tema Park’ı, Avm, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren

ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanıyor ve hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içerisinde bulunan üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayı ileİsfanbul Alışveriş Merkezi’nde 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İsfanbul içerisinde bulunan Tema Park ise misafirleri karşılayan masalsı şatosu ile 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. 7’den 70’e ailece eğlence sunan, yetişkinlerin ve çocukların doyasıya eğlendiği İsfanbul Tema Park, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.Türkiye’nin en büyük açıkhava Led ekranına sahip, 10 bin kişilik dev gösteri sahnesindeki gösteriler ve konserler ile bitmeyen festival ortamı da İsfanbul’da misafirleri bekliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSFANBUL, TEMA, PARK,, KORUNCUK, VAKFI, ÇOCUKLARINI, MİSAFİR, ETT,
Yorumlar
Haber Yazılımı