Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 15:04 Bu haber 533 kez okundu
 
İZZET & YAKAR MÜZİK HİZMETLERİ
1992 yılında İzzet İ. BİTON ve Yakar ALLEVİCİ beraberliği ile temeli atılan İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri bilgi, tecrübe, farklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. 1996 yılında ses ve ışık sistemlerine yaptığı yatırımlarla ve 2007 yılın da İstanbul'un sayılı Düğün ve Event Disc-Jockeyi İzzet SARFATİ'yi bünyesine katıldıktan sonra hedeflerini ileri boyutlara taşıyan İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri, müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı kendine amaç edinmiştir.
ORGANİZASYON & DÜĞÜN Haberi
İZZET & YAKAR MÜZİK HİZMETLERİ

“Detaylar mükemmelliği oluşturur...” felsefesiyle hareket ederek birlikte çalıştığı kişi ve kurumların özel günlerini daha özel kılmayı amaçlamış ve başarmıştır. Amatör çalışma ruhu ve profesyonelliği birleştiren İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri, uzman kadrosu ve farklı çözümler üretme yeteneği ile müşterilerinin her zaman yanında olmuş ve onların mutluluğunu sağlamıştır. Çünkü İzzet &Yakar Müzik Hizmetleri mutlu anlar yaratır.

 

Misyonumuz ; Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine uygun, müşteri odaklı kusursuz bir hizmet vererek onların mutluluklarını sağlamak.

 

Vizyonumuz ; Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve yenilikçi yapımız sayesinde hizmet kalitesini yükseltmek ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmak..

Kaynak: Editör: Selma Buyruk
Etiketler: İZZET, &, YAKAR, MÜZİK, HİZMETLERİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı