Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 12:58 Bu haber 672 kez okundu
 
Müge Anlı iyilikte yarışmaya devam ediyor! .
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aşevi kampanyası başlatıldı. Bu Ramazan Ayı’nda da Kızılay ile el ele veren Müge Anlı, aşevi kampanyası başlattı! Sadece birkaç dakika içinde yüz binlerde SMS atıldı! Müge Anlı diğer yandan kendisine, “İşitme cihazına ihtiyacımız var ama alabilecek durumumuz yok." diğer küçük Emirhan'a yardım eli uzattı. .
STK HABERLERİ Haberi
Müge Anlı iyilikte yarışmaya devam ediyor! .

Bu Ramazan Ayı'nda da Kızılay ile el ele veren Müge Anlı, aşevi kampanyası başlattı! Sadece birkaç dakika içinde yüz binlerce SMS gönderildi. Her fırsatta iyilikte yarışan Müge Anlı, geleneksel olarak her yıl Ramazan Ayı'nda Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık'ı konuk ediyor. Kızılay ile el ele veren Müge Anlı, yardım seferberliğine çıkıyor..

 

Bu yıl yine Ramazan Ayı'nın ilk haftası Dr. Kerem Kınık'ı ağırlayan Müge Anlı bu kez, Erzurum ve Gaziantep'te yapılacak Müge Anlı ve Dostları Aşevi için iyilik kampanyası başlattı. 'MÜGE' YAZ! 1 SMS AT! 10 TL BAĞIŞTA BULUN!' çağrısı yapıldı.

"En yardımsever izleyici, benim izleyicim" diyen Müge Anlı, haklı çıktı. Yalnızca birkaç dakika içinde yüz binlerce kısa mesaj atıldı. Kurulacak Müge Anlı ve Dostları Aşevi, ihtiyaç sahiplerine her gün 3 öğün sıcak yemek ikramında bulunacak.

.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Müge, Anlı, iyilikte, yarışmaya, devam, ediyor!, .,
Yorumlar
Haber Yazılımı