Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 09:35 Bu haber 416 kez okundu
 
Muslera: Artık ipler bizim elimizde değil
SPOR Haberi
Muslera: Artık ipler bizim elimizde değil

83 yaşında hayatını kaybeden Türk sporu ve Fenerbahçe efsanesi Can Bartuʹnun yakınlarına başsağlığı dileyerek sözlerine başlayan Muslera, ˮMaçtan daha önemli şey, bugün ısınmaya çıkarken giydiğimiz bir tişört vardı. İki efsane vardı, forma değiştiriyorlardı. Metin Oktay ve Can Bartu... Futbol bir spor, bunu unutmamak lazım. Buradan tüm Fenerbahçe camiasına ve Can Bartuʹnun ailesine başsağlığı dilemek istiyorumˮ dedi.

 

ˮŞAMPİYONLUK YOLUNDAKİ EN ÖNEMLİ MAÇLARDAN BİRİYDİˮ

Şampiyonluk yolunda en önemli maçlardan birine çıktıklarını söyleyen Muslera, ˮBurada üç puan çok önemliydi, şampiyonluk yolundaki en önemli maçlardan biriydi. Maçın genelinde iyi oynadık, rakip 10 kişi kaldıktan sonra baskı artırdık. Pozisyonlara girdik, son vuruşlarda iyi değildik, daha etkili olmalıydık. Fenerbahçeʹye bakıyorsunuz, tek pozisyonları gol oldu. Yapacak bir şey yok, şampiyonluk yolunda çok önemli bir maçtı ama olmadıˮ diye konuştu.

 

ˮŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZˮ

Şampiyonluk yarışı hakkında yorum yapan Muslera şöyle konuştu: ˮBu saatten sonra bizim elimizde değil. Bundan sonra kalan maçlarda mücadele edeceğiz. Artık bu saatten sonra maç isminin önemi yok. Bugün Fenerbahçeʹnin herhangi bir hedefi yok, bizden puan alabiliyorlar bugün. Bu demek ki her maçta olabiliyor. Tüm maçlara aynı konsantrasyonla devam edeceğiz. Yolun sonuna kadar devam edip şampiyon olmak istiyoruz. Ama artık ipler bizim elimizde değil.ˮ Kaynak: DHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muslera:, Artık, ipler, bizim, elimizde, değil,
Yorumlar
Haber Yazılımı