Yazı Detayı
09 Eylül 2018 - Pazar 13:56 Bu yazı 1027 kez okundu
 
Kurtuluş vakfı olarak ülkemizde madde ve alkol bağımlılığı sorununa...
Kurtuluş Vakfı
destek@kurtusvakfi.com
 
 

Kurtuluş Vakfı olarak ülkemizde madde ve alkol bağımlılığı sorununa karşı büyük mücadeler ile toplumumuza yüzlerce genci kazandırmaya devam ediyoruz. Madde ve alkol bağımlılığı konusunda şu anda ilaçsız eğitim ve rehberlik programımızla başarı oranımız 84 e yakın durumda. Balıkesir / Edremit ilçesinde bulunan tesisimizde Türkiye’nin ve avrupanın birçok yerinden bağımlılıktan kurtulmak isteyen bireyleri ağırlamakta.

 

Alınan eğitim ve rehberlik programı neticesinde kişiler hem bağımlılıktan kurtuluyor hem de yaşamlarını yeniden organize etme fırsatını veriyorlar.

 

Bizlerin sesini düzenli olarak duyurabileceği bir mecranın yayın hayatına girmesi ve bizleri de aralarına kabul etmesi vakfımız ve sivil toplum kuruluşları açısından şans. Toplumumuzun her kesimine yardım etme arzusuyla yanıp tutuşan her ferdimiz, HaberSTK aracılığıyla büyük işlere imza atacaktır.

 

Kurtuluş vakfı olarak haberstk.com bizlere ulaştığında toplum yararına olacak her çalışmayı destekleyeceğimizi bildirdik ve öncülük etmeye hazır olduğumuzu kalpten söyledik.

 

Bağımlılık kabusuna son vermek için elini taşınaltına koymuş bir kurum olarak, faaliyetlerimizi düzenli bir biçimde haberstk.com aracılığıyla ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Kurtuluş Vakfı Başkanı
Ufuk Tanay Tezemir

 
Etiketler: Kurtuluş, vakfı, olarak, ülkemizde, madde, ve, alkol, bağımlılığı, sorununa...,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı